Ruijie RG-S2915-24GT4MS-P-L

  • 24 × 10/100/1000Mbps bakır bağlantı noktası,
  • 4 × 2.5G uplink fiber ports,
  • PoE / PoE+ (370 w)
  • Layer2+,

Ruijie RG-S2915-24GT4MS-P-L

Güçlü Aşırı Gerilim Koruma Yeteneği

Anahtarlar, portlar için 10 kV dalgalanmayı bastırabilir. Güçlü aşırı gerilim koruma özelliği, bağlantı noktalarının aşırı gerilim nedeniyle hasar görme olasılığını azaltır ve müşteri ağ kararlılığını artırır.

Yukarı bağlantı 2.5GE Bağlantı Noktaları

RG-S2915-L serisi anahtarların yukarı bağlantı bağlantı noktaları, 2,5 Gbit/s hızını destekler. 1 Gbit/sn yukarı bağlantı hızıyla karşılaştırıldığında, anahtarlar HD izleme senaryolarında daha fazla terminale bağlanabilir ve ani patlama verileriyle daha iyi başa çıkabilir.

Yüksek güvenilirlik

RG-S2915-L serisi anahtarlar, anahtarların hızlı yakınsama elde etmesine, hata toleransı kapasitesini artırmasına ve daha iyi performans sağlamasına yardımcı olan Genişleyen Ağaç Protokolü (STP), Hızlı Genişleyen Ağaç Protokolü (RSTP) ve Çoklu Genişleyen Ağaç Protokolü’nü (MSTP) destekler. kararlı ağ çalışması ve bağlantı yükü dengeleme.

Hızlı Bağlantı Algılama Protokolü (RLDP) ile RG-S2915-L serisi anahtarlar, bağlantı bağlantısını ve tek yönlü fiber optik bağlantıları hızla algılayabilir. Bağlantı noktası döngüsü algılama işlevi, anahtarların hub’lara yetkisiz bağlantı noktası bağlantısından kaynaklanan döngülerden kaynaklanan ağ arızalarını önlemesine yardımcı olur.

RG-S2915-L serisi anahtarlar, çekirdek Ethernet için tasarlanmış uluslararası bir L2 bağlantı yedekleme yedekleme protokolü olan Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) teknolojisini destekler.

RG-S2915-L serisi anahtarlar, gelişmiş bir donanım CPU koruma mekanizması sağlar: CPU koruma ilkesi (CPP). CPU’ya gönderilen veri trafiğini sınıflandırır, trafiği sıra önceliğine göre işler ve bant genişliği oranını gerektiği gibi sınırlar.

RG-S2915-L serisi anahtarlar, ARP paketlerinin, ICMP isteklerinin, DHCP isteklerinin ve kullanıcılardan ağlara gönderilen diğer paketlerin hızını sınırlamak için Ağ Temel Koruma Politikası (NFPP) teknolojisini kullanır.

Sessizlik ve Yeşil Enerji Tasarrufu

Anahtarlar, ofislere yerleştirilen anahtarların neden olduğu yüksek gürültüyü ve erişim cihazlarının toplu olarak yerleştirilmesinden kaynaklanan aşırı enerji tüketimini tamamen ortadan kaldırır.

Enerji tasarruflu Ethernet (EEE), RG-S2915-L serisi anahtarların öne çıkan diğer bir özelliğidir.

RG-S2915-L serisi anahtarların bazı modelleri, havadaki toz ve kimyasal kirleticilerin cihazlara girmesini ve korozyona ve statik elektrik birikmesine neden olmasını önleyen, gürültü ve zorlamalı hava akışı sağlamayan fansız tasarımı benimser.

Gürültü algısında 30 dB ile 40 dB arası sessiz bir ortam için ideal bir ses seviyesidir. Ruijie ürünleri, GB/T 18313-2001 ulusal standardına göre test edilmiştir ve gürültü, geceleri oturma odasında uyuma standardını karşılamaktadır.

Ağ Bakımı Kolaylığı

RG-S2915-L serisi anahtarlar, bulut yönetimini destekler ve müşterilere basitleştirilmiş İşletme ve Bakım yönetimi ve kullanıcı deneyimi sağlayabilir:

Ağ oluşturma kolaylığı : Cihaz dağıtımını tamamlamak için yalnızca İnternet erişimi için uygun bir PC veya cep telefonu gerekir. Anahtarlar tak ve çalıştır özelliğini destekler.

İşletme ve Bakım Kolaylığı : İşletme ve Bakım basittir. Ağ herhangi bir zamanda yönetilebilir. Ağı gittiğiniz her yerde yönetebilirsiniz ve hem kablolu hem de kablosuz ağ geçitleri kontrolünüz altındadır.

İzleme kolaylığı : Ağ sağlığını ve cihaz ayrıntılarını (sistem durumu, trafik eğilimi, bağlantı, güç kaynağı durumu vb.) istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Kimlik doğrulama kolaylığı : Buluta güvenerek tüm ağ, herhangi bir ek yazılım ve sunucu olmadan İnternet erişimi için kimlik doğrulama sağlayabilir.

  • Gigabit darboğazını kıran, daha fazla cihaz türüne erişimi destekleyen ve 10G ağı için S6120 anahtarıyla işbirliği yapan 2.5G yukarı bağlantı
  • Anahtar ve kesintisiz hizmetlerin kararlılığını sağlayan benzersiz CPU koruma politikası
  • Sorunsuz ağ bağlantıları sağlamak için kullanılan RLDP
  • Bağlantı noktaları ve yüksek güvenilirlik için 10 kV aşırı gerilim koruması
  • Standart protokollere uyum ve çeşitli senaryolarda uygulama
  • Yönetim ve uzaktan İşletme ve Bakım için Ruijie Cloud aracılığıyla kullanım kolaylığı

Dökümantasyon

Veri Sayfası